IPC2125LE-ADF28KM-G

دوربین مداربسته تحت شبکه بولت یونی ویو کیفیت تصویر 5 مگاپیکسل دید در شب رنگی (سری Easy Star)

 دارای میکروفون داخلی
 استاندارد بدنه IP67 (مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار)
 استفاده از LEDهای OSRAM آلمان
IPC2125LE-ADF28KM-G
 کیفیت تصویر 5 مگاپیکسل
 تکنولوژی انحصاری Ultra265
 PoE | HLC | Digital Defog | WDR
دوربین مداربسته تحت شبکه یونی ویو مدل IPC2125LE-ADF28KM-G یونی ویو دارای کیفیت تصویر 5 مگاپیکسل است و از تکنولوژی انحصاری Ultra265 بهره مند است. این تکنولوژی امکان فشرده سازی تصاویر تا 95 درصد بدون افت کیفیت را فراهم میکند که موجب کاهش هزینه های ذخیره سازی (خرید هارددیسک) و همچنین پهنای باند شبکه می شود.

دوربین های مداربسته تحت شبکه یونی ویو از LEDهای OSRAM آلمان با 6 سال طول عمر مفید بهره می برند و این محصول امکان تصویربرداری هوشمند در شب تا 50 متر را فراهم می کند. همچنین این مدل از سری محصولات Easy Star یونی ویو میباشد و در شرایط نوری بسیار کم (لوکس 0.003 نوری) نیز تصویربرداری رنگی با کیفیت بالا انجام می دهد.

این محصول دارای ویژگی WDR اپتیکال می باشد و امکان تصویربرداری با کیفیت بالا در محیط هایی که نور مستقیم در پس زمینه تصویر وجود دارد را فراهم میکند. پشتیبانی از حافظه جانبی (SD Card) تا 256 گیگ و دارای بودن میکروفون داخلی از دیگر ویژگی های کاربردی این دوربین است.

این محصول دارای تکنولوژی هوشمند Intrusion Detection (تشخیص ورود غیرمجاز) و Cross Line Detection (تشخیص عبور از خط) می باشد.

با دارای بودن استاندارد بدنه IP67 پایداری کارکرد دوربین در شرایط مختلف آب و هوایی مانند باران و گرد و غبار تضمین شده است.

پرفروش ترین محصولات نظارت تصویری و شبکه با بهترین قیمت همکاری

Uniview | HRUI | Hikvision