یونی ویو | Uniview

فروش محصولات یونی ویو

دوربین مداربسته تحت شبکه | دوربین مداربسته AHD | دستگاه ضبط تحت شبکه NVR | دستگاه ضبط تصاویر DVR

محصولات یونی ویو
فروش محصولات یونی ویو

یونی ویو | Uniview

 

یونی ویو شرکتی پیشرو در زمینه تولید سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه (شامل دوربین مداربسته تحت شبکه و دستگاه NVR، نرم افزار های یکپارچه سازی VMS و تجهیزات ذخیره سازی تحت شبکه) است. این شرکت با داشتن یکی از کامل‌ترین خطوط تولیدی در زمینه دوربین‌ مداربسته IP، به عنوان یکی از محصولات برجسته‌اش، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه و دستگاه‌های NVR را تولید می‌کند. همچنین در سال های اخیر با اضافه کردن محصولات آنالوگ HD به سبد محصولات (دوربین مداربسته AHD و دستگاه XVR) موفق به توسعه محصولات قابل تأمین خود در زمینه سیستم های نظارت تصویری شده است.

تمامی محصولات شرکت یونی ویو در سراسر جهان با نشان تجاری یو ان وی UNV عرضه می شوند.

برخی از ویژگی های برجسته محصولات یونی ویو به شرح زیر است:

کیفیت تصویر:
یونی ویو موفق شده با استفاده از چیپستهای پردازشگر با کیفیت بالا، فیلمبرداری در رزولوشن های مختلف را با بالاترین کیفیت ممکن انجام داده و همیشه و در طول 24 ساعت شبانه روز همواره تصویری با کیفیت ثبت می شود

آنالیز هوشمند تصاویر:
بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در حوزه سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه، یونی ویو از ابتدا گروه محصول مشخصی جهت عرضه محصولات هوشمند داشته است. این نوع دوربین مداربسته یونی ویو دارای ویژگی های مختلفی از جمله تشخیص و شناسایی چهره، شمارش افراد، تشخیص ورود به محدوده غیرمجاز، تعقیب اتوماتیک سوژه و … می باشد که امکان طراحی یک راهکار نظارت تصویری کارآمد را برای طراحان پروژه فراهم می کند.

فشرده سازی:
فشرده سازی تصاویر با حفظ کیفیت تصویر یکی از چالش های همیشگی سیستم های نظارت تصویری است. یونی ویو با ارائه تکنولوژی انحصاری Ultra265 امکان فشرده سازی تصاویر تا 95% بدون از دست رفتن کیفیت تصاویر را فراهم می کند. این مهم باعث کاهش هزینه های پهنای باند و ذخیره سازی میشود که المانی بسیار مهم و کاربردی در یک پروژه دوربین مداربسته است.

یکپارچه سازی:
در پروژه های بزرگ نظارت تصویری، یکپارچه سازی تصاویر جهت مدیریت و دسترسی آسان یک نیاز حیاتی است. یونی ویو با ارائه ها نرم افزارها و سخت افزارهای مختلف یکپارچه سازی برای سیستم عامل های مختلف این امکان را برای طراحان پروژه فراهم کرده و به این ترتیب دیگر نیازی به استفاده از برندهای متفاوت جهت تکمیل 100 درصدی یک پروژه نظارت تصویری نیست.

لیست قیمت یونی ویو

پرفروش ترین محصولات نظارت تصویری و شبکه با بهترین قیمت همکاری

Uniview | HRUI | Hikvision